تصویر
تصویر
تصویر

درباره ما

تفتان؛ قلب تپنده فناوری در سیستان و بلوچستان

شتابدهنده تفتان، نخستین شتاب‌دهنده تخصصی در حوزه آب، فراوری ضایعات و زیست فناوری؛ با رویکرد سخت‌افزاری و توسعه تکنولوژی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۹۹ شکل گرفته است. تفتان توانسته با اتکا به استارتاپ‌ها و فناوران خود که فارغ‌التحصیلان و افراد بومی استان سیستان و بلوچستان، نگرشی نو همراه با ترویج فرهنگ کار آفرینی در این استان ایجاد نماید.

تفتان، بدنبال هدفی جدید است. ما در تفتان تلاش داریم تا به فناوری های موثر و مورد نیاز کشور و صنایع مختلف کمک کنیم. خلق ازشی جدید در راستای باوری محکم و استوار. اگر صاحب ایده هستید، اگر کسب و کار صنعتی و فناورانه دارید و نیاز به حمایت دارید، تفتان در کنار شماست.

خدمات شتاب‌دهنده تفتان

مربیگری، مشاوره، آموزش

نظارت بر روند توسعه فناوری و تجاری سازی توسط منتورهای تخصصی و خبره شتاب دهنده در یک برنامه منظم و منسجم و پویا مهمترین بخش خدمات تفتان است.

جذب سرمایه و حمایت مالی

هر تیم که در فرایند پیش شتابدهی و شتابدهی بتواند موفق شود، شرایط جذب سرمایه از جانب شتابدهنده یا شبکه سرمایه گذاری شتابدهنده میسر می شود.

فضای کار اشتراکی

بهره مندی از امکانات زیرساختی همچون: آزمایشگاه های تخصصی، فضای کارگاهی مجهز، امکانات اداری به صورت اشتراکی و پویا بخشی از خدمات تفتان برای تیم های موفق می باشد.

تامین نیاز های فناورانه

تامین مواد مصرفی، تجهیزات اختصاصی و خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی استارتاپ ها در دوره شتاب دهی و پس شتابدهی بخش ویژه ای از برنامه های ماست.